عشرت شایق عضو کادرفنی تیم ملی جودو شد!

عشرت شایق در این باره می گوید:« هرچند هنوز برای رفتن به گوانگژو تصمیم قطعی نگرفته ام اما در همه رشته هایی که تیم های بانوان شان هم به مسابقات اعزام می شوند ، مسئولیت سرپرستی تیم های بانوان با نایب رئیس فدراسیون است و من هم به همین دلیل در لیست اعزام قرار دارم اما هنوز در این باره که می روم یا نه تصمیم قطعی را نداشتم. فکر کنم تا اواسط این هفته باید منتظر بمانم و آن وقت تصمیم قطعی ام را اعلام کنم.»

 

نماینده سابق مردم تبریز یکی از اعضای کادرفنی تیم ملی جودو در بازی های آسیایی خواهد بود.

عشرت شایق ، نماینده مردم تبریز در مجلس هفتم که مدتی هم سابقه حضور در هیات مدیره باشگاه استقلال را در کارنامه داشت پس از آغاز به کار به عنوان معاون بانوان فدراسیون جودو ، آماده می شود تا همراه تیم ملی بانوان این رشته راهی بازی های آسیایی شود.

امینی رئیس فدراسیون جودو در این باره به خبرآنلاین می گوید:« ما قرار است برای بازی های آسیایی برای اولین بار 2 ورزشکار بانو را هم در تیم اعزامی مان داشته باشیم و خانم عشرت شایق هم به عنوان سرپرست تیم اعزامی بانوان این ورزشکاران را همراهی می کند و از این نظر نام ایشان به عنوان عضو کادرفنی معرفی شده است. »

و البته عشرت شایق در این باره به خبرنگار ما می گوید:« هرچند هنوز برای رفتن به گوانگژو تصمیم قطعی نگرفته ام اما در همه رشته هایی که تیم های بانوان شان هم به مسابقات اعزام می شوند ، مسئولیت سرپرستی تیم های بانوان با نایب رئیس فدراسیون است و من هم به همین دلیل در لیست اعزام قرار دارم اما هنوز در این باره که می روم یا نه تصمیم قطعی را نداشتم. فکر کنم تا اواسط این هفته باید منتظر بمانم و آن وقت تصمیم قطعی ام را اعلام کنم.»

شایق که در دوره فعالیت خود در مجلس هفتم به عنوان نماینده مردم تبریز در کمیسیون فرهنگی عضویت داشت. او که به عنوان نماینده بانوان در هیات رئیسه استقلال مشغول به کار شده بود ، یکی از مخالفین سرسخت بحث حضور بانونان در ورزشگاه ها محسوب می شد و محیط ورزشگاه های ایران را برای حضور بانوان مناسب نمی دانست. هیات مدیره استقلال در دوره حضور او پس از تاخیر در ارسال لیست بازیکنان تیم به لیگ قهرمانان آسیا و حذف از بازی های لیگ قهرمانان ناچار به استعفای دسته جمعی شدند.

/ 0 نظر / 8 بازدید